Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966332
31611
461
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas bronz emlékérem füllel (34mm) T:XF patina
3073668
31612
461
Numismatik
DN "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem (86mm) T:AU
3077980
31613
461
Numismatik
5db-os vegyes magyar és külföldi szocialista emlékérem, plakett tétel tokban, közte Lapis András (1942-) 1977. "75 éves az IBUSZ 1902-1977" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
3077978
31614
461
Numismatik
Vegyes: Szombathelyi László (1943-) 1968. "Verseghy Diáknapok Szolnok 1968" aranyozott bronz emlékérem tokban (60mm) + 1968. "Csapatvezetői túra 1968" filc felvarró + 1989. "IX. Világifjúsági és Diáktalálkozó Szófia" papír pecsét (2x) T:AU 2984708
31615
461
2200
Numismatik
DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3029184
31616
461
Numismatik
DN "Budapest Hilton - Tower Étterem / Hungarovin Memento" bronzozott Zn emlékérem füllel (45mm) T:AU 3035268
31617
461
Numismatik
DN "II. Ulászló guldiner 1499 " porcelán emlékérem (40mm) T:UNC
2958082
31618
461
Numismatik
DN "Sallai István" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.:LL/UL (?) (76mm) T:XF apró ü. 2918883
31619
461
500
Numismatik
DN "Pécs" egyoldalas kerámia emlékérem (110x95mm) T:XF lepattanások
2919122
31620
461
500
Numismatik
DN "Esztergomi Főszékesegyház" kerámia emlékérem (86mm) T:XF
3015129
31621
461
Numismatik
DN "Dante - Beatrice" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán letört akasztónyommal (66mm) T:XF kopott bronzozás
2603190
31622
461
11000
Numismatik
DN "UNICEF - A Világ gyermekeiért" gipszmásolatról készült egyoldalas műanyag öntvény (~202mm) T:2 ph ND "UNICEF - For the Children of the World" one-sided plastic casting made from a gypsum copy (~202mm) C:XF edge error
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF