Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 358

DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas bronz emlékérem füllel (34mm) T:XF patina
31611.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem (86mm) T:AU
31612.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db-os vegyes magyar és külföldi szocialista emlékérem, plakett tétel tokban, közte Lapis András (1942-) 1977. "75 éves az IBUSZ 1902-1977" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
31613.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes: Szombathelyi László (1943-) 1968. "Verseghy Diáknapok Szolnok 1968" aranyozott bronz emlékérem tokban (60mm) + 1968. "Csapatvezetői túra 1968" filc felvarró + 1989. "IX. Világifjúsági és Diáktalálkozó Szófia" papír pecsét (2x) T:AU
31614.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31615.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Budapest Hilton - Tower Étterem / Hungarovin Memento" bronzozott Zn emlékérem füllel (45mm) T:AU
31616.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "II. Ulászló guldiner 1499" porcelán emlékérem (40mm) T:UNC
31617.

Rufpreis:
6 000 HUF

DN "Sallai István" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.:LL/UL (?) (76mm) T:XF apró ü.
31618.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Pécs" egyoldalas kerámia emlékérem (110x95mm) T:XF lepattanások
31619.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "Esztergomi Főszékesegyház" kerámia emlékérem (86mm) T:XF
31620.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "Dante - Beatrice" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán letört akasztónyommal (66mm) T:XF kopott bronzozás
31621.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "UNICEF - A Világ gyermekeiért" gipszmásolatról készült egyoldalas műanyag öntvény (~202mm) T:2 ph ND "UNICEF - For the Children of the World" one-sided plastic casting made from a gypsum copy (~202mm) C:XF edge error
31622.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF