Uhren

Zahl der Lose: 103

Torziós ingás asztali óra. Régi, mechanikus szerkezettel, szép, zománcozott fém számlappal. felhúzókulcs nélkül, Hibátlan üveg búra, működőképes szerkezet, de az ingát tartó fém szál elszakadt, így nem jár. Búrával együtt 27 cm
12957.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
12958.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Vegyes óra tétel kvarc és mechanikus alkatrésznek
12959.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik hatású asztali óra. Fa. kopással, kvarc, m: 19,5 cm
12961.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db kézi felhúzós karóra Raketa, Wostok, többségük működőképes, karcos plexik, de jó számlapok.
12962.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Orbiter 17 köves kézi felhúzós óra, dátumkijelzős, másodpercmutatós, tömör fém talapzaton, működik, d: 34 mm
12963.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db kvarc karóra + 1 db bőr/velúr óraszíj
12964.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oruss férfi karóra, design számlappal, kaucsuk szíjjal, újszerű állapotban, működik. Eredeti dobozában.
12965.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst tokos vadász jelenetes zsebóra, sérült tok, hiányzó mutató, üveg 50 mm
12966.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

1954 körül, Tissot automatic svájci karóra, másodperc segédkörrel, működik, minimális karcokkal, bőr szíjjal, számlap d: 26 mm
12967.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12968.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Duplafedeles, ezüst (Ag) tokos kis zsebóra, jelzett tokkal, hátulján monogrammal. Működik, a számlapon kis hajszálrepedéssel, d: 28 mm
12969.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF