Uhren Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090589
12957
461
Watches
Torziós ingás asztali óra. Régi, mechanikus szerkezettel, szép, zománcozott fém számlappal. felhúzókulcs nélkül, Hibátlan üveg búra, működőképes szerkezet, de az ingát tartó fém szál elszakadt, így nem jár. Búrával együtt 27 cm 3091594
12958
461
800000
Watches
Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
3089571
12959
461
Watches
Vegyes óra tétel kvarc és mechanikus alkatrésznek 3089956
12961
461
Watches
Antik hatású asztali óra. Fa. kopással, kvarc, m: 19,5 cm
3093675
12962
461
Watches
6 db kézi felhúzós karóra Raketa, Wostok, többségük működőképes, karcos plexik, de jó számlapok. 3099427
12963
461
Watches
Orbiter 17 köves kézi felhúzós óra, dátumkijelzős, másodpercmutatós, tömör fém talapzaton, működik, d: 34 mm 3099038
12964
461
Watches
3 db kvarc karóra + 1 db bőr/velúr óraszíj 3097987
12965
461
Watches
Oruss férfi karóra, design számlappal, kaucsuk szíjjal, újszerű állapotban, működik. Eredeti dobozában.
3090874
12966
461
Watches
Ezüst tokos vadász jelenetes zsebóra, sérült tok, hiányzó mutató, üveg 50 mm 3098843
12967
461
30000
Watches
1954 körül, Tissot automatic svájci karóra, másodperc segédkörrel, működik, minimális karcokkal, bőr szíjjal, számlap d: 26 mm
3097874
12968
461
30000
Watches
3032543
12969
461
9500
Watches
Duplafedeles, ezüst (Ag) tokos kis zsebóra, jelzett tokkal, hátulján monogrammal. Működik, a számlapon kis hajszálrepedéssel, d: 28 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF