Uhren Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3100201
12909
461
Watches
Anker automata karóra. 17 köves, dátum kijelzéssel, fém szíjjal, működik, karccal, számlap d: 30 mm 3100210
12910
461
Watches
Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm
3100209
12911
461
Watches
Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 30 mm 3100205
12912
461
Watches
Lorus Sports retro karóra. Kvarc, bőr szíjjal, karcokkal, kijelzőlap 20x23 mm
3100211
12913
461
Watches
Oriosa Automatic karóra. 25 köves, mechanikus, dátumkijelzéssel, működik, kopással, számlap d: 30 mm 3100214
12914
461
Watches
Ingersoll zsebóra. Másodperc segédkörrel, nem működik, számlap d: 40 mm 3098858
12915
461
Watches
Junghans stopper, sérült számlappal,, nem működik, számlap d: 40 mm 3098853
12916
461
Watches
Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm
3098848
12917
461
Watches
Doxa Anti-Magnetic kézi felhúzós karóra, másodperc segédkörrel, szíj nélkül, kopásokkal, szíjtartó deformálódott, nem működik, számlap d: 20 mm 3094918
12918
461
Watches
5 db férfi karóra (Tissot, De Cave, Mentor, stb.), vegyes állapotban 3069845
12919
461
Watches
Seiko automata női karóra, naptár funkcióval. Működő, jó állapotban fém szíjjal 22 mm
3057715
12920
461
Watches
MBM Traser svájci búvár karóra. kvarc szerkezettel elemmel, működő, jó állapotban d: 45 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF