Flohmarkt Zahl der Lose: 532
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3062276
13394
461
Flea Market
1938, 10 kg-os öntöttvas mázsa súly. 1938-as hitelesítéssel, m: 13 cm 3002835
13395
461
Flea Market
Női kiegészítők tétel: torreádor jelenetes bőr pénztárca, tűk, medálok
3051441
13396
461
Flea Market
Szarvas mintás vastag réz falidísz. Kopással, d: 21,5 cm
3051442
13397
461
Flea Market
Iparművészeti réz falidísz, kopással, d: 23 cm
3051528
13398
461
3400
Flea Market
3 db antik injekciós tű, dobozában
2923234
13399
461
Flea Market
Régi Duna derékszög, szép állapotban, 22,5x77 cm
2927235
13400
461
Flea Market
Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
2363767
13401
461
Flea Market
3053809
13402
461
Flea Market
Egyiptomi alakokkal díszített iparművész kínáló, réz, kopással, 38x23 cm
3052586
13403
461
Flea Market
Kínai 4 darabos tétel: bontatlan tusrúd, tuscsepegtető, 2 darab teás csésze. Jelzettek, csepegtetőn kis repedéssel.
3056329
13404
461
4600
Flea Market
Feszület, öntött bronz, fa, fém pótlással, 18,5x10,5 cm
2825547
13405
461
Flea Market
Retró iparművészeti mécsestartó, fém, kopásokkal, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF