Flohmarkt

Zahl der Lose: 532

1938, 10 kg-os öntöttvas mázsa súly. 1938-as hitelesítéssel, m: 13 cm
13394.

Rufpreis:
4 000 HUF

Női kiegészítők tétel: torreádor jelenetes bőr pénztárca, tűk, medálok
13395.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szarvas mintás vastag réz falidísz. Kopással, d: 21,5 cm
13396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművészeti réz falidísz, kopással, d: 23 cm
13397.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db antik injekciós tű, dobozában
13398.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Régi Duna derékszög, szép állapotban, 22,5x77 cm
13399.

Rufpreis:
1 600 HUF

Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
13400.

Rufpreis:
3 000 HUF

13401.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egyiptomi alakokkal díszített iparművész kínáló, réz, kopással, 38x23 cm
13402.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kínai 4 darabos tétel: bontatlan tusrúd, tuscsepegtető, 2 darab teás csésze. Jelzettek, csepegtetőn kis repedéssel.
13403.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Feszület, öntött bronz, fa, fém pótlással, 18,5x10,5 cm
13404.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Retró iparművészeti mécsestartó, fém, kopásokkal, d: 10 cm
13405.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF