Dokument Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3094137
14044
461
Documents
1930 flora Első magyar stearingyertya és szappangyár R.T. magyar-német nyelvű Vasúti fuvarlevél, 3 láda mosószappan tárgyában
3098088
14045
461
Documents
1930 Nemesbikk, bizonyítvány m. kir. téli gazdasági tanfolyam elvégzéséről, 50f okmánybélyeggel. Sérült, foltos.
3060107
14046
461
Documents
1931 Építész oklevél pergamenen Sóbányi Bertalan részére. Függő viaszpecséttel tokban 3093973
14047
461
3200
Documents
1931 Boon J.W. és Társa R.T. Cacaó és Csokoládégyár, Budapest - Wormerveer (Hollandia) fejléces számla
3093921
14048
461
3200
Documents
1931 Berger Ferenc és Fia Sör- és Bornagykereskedés fejléces számla Szt. István sör, Club-Sör (Főhercegi Mezőgazdasági Sörfőzde, Magyaróvár) tárgyában, kézzel írott, 2f okmánybélyeggel
3093929
14049
461
Documents
1931 Vegy-Fém Lunczer Lajos Vegyipari, Pyrotechnikai és Fémárukereskedelmi Vállalata "Vezér-fémtisztító" fejléces számla 3100657
14050
461
Documents
1931 Nagy József automobil szaküzlete Bp., Andrássy út 34., fejléces számla Zeiss tükörről, szakadással 3094160
14051
461
4200
Documents
1932 Boon J.W. és Társa R.T. Cacaó és Csokoládégyár, Budapest - Wormerveer (Hollandia) fejléces számla, többek között ,,A névnélküli cacaó nem árusítható Boon név alatt ..." kiegészítő bélyegzéssel
3097908
14052
461
Documents
1933 Román Királyság fényképes útlevele magyar személy részére. 3100670
14053
461
Documents
1933 Házalókönyv soroksári női személy számára, bejegyzésekkel, pecsétekkel, sérült papírfelzettel 3071660
14054
461
Documents
1933-1940 3 db fejléces üzleti levél (Első Magyar Gazdasági Gépgyár, Vacuum Oil Company, Gazdák Biztosító Szövetkezete)
3095837
14055
461
Documents
1933-1988 Vegyes igazolványok (közte MABÉOSZ tagsági igazolvány, fényképes útlevél), össz. 10 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF