Antik

Zahl der Lose: 252

Régi európai kézi csomózású szőnyeg, kopással, kis sérülésekkel, cca 218x122 cm
12493.

Rufpreis:
5 000 HUF

12494.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12495.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12496.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca XX. sz. első fele, Irán (feltehetően) Tabriz szőnyeg. Kézzel csomózott, sérült, restaurált, cca 138x200 cm
12497.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Antik kézzel csomózott kazak mintázatú szőnyeg. Kopással, rojtok nélkül, cca 115x175 cm
12498.

Rufpreis:
10 000 HUF

12499.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12500.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12501.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Albin Denx art deco alpakka kínáló Jelzett d: 19 cm, m: 19 cm
12502.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy méretű sültes, felvágottas tálca. Berndorf alpakka jelzett 48x31 cm
12503.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szikrafogó öntöttvas plasztikus mintákkal. XX. sz. eleje. 47x21 cm
12504.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF