Antik Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099126
12493
461
Antique
Régi európai kézi csomózású szőnyeg, kopással, kis sérülésekkel, cca 218x122 cm 3099280
12494
461
Antique
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 98x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
3099249
12495
461
Antique
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 99x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
3099217
12496
461
Antique
3094617
12497
461
Antique
cca XX. sz. első fele, Irán (feltehetően) Tabriz szőnyeg. Kézzel csomózott, sérült, restaurált, cca 138x200 cm 3099168
12498
461
Antique
Antik kézzel csomózott kazak mintázatú szőnyeg. Kopással, rojtok nélkül, cca 115x175 cm 3099293
12499
461
Antique
Wu Daozi után: Arhat majommal. Vászonkép, Kína, XX. sz., 99x40 cm
3099296
12500
461
Antique
Hszien-feng kínai császár. Vászonkép, Kína, XX. sz, 99x56 cm
3099465
12501
461
38000
Antique
3095242
12502
461
Antique
Albin Denx art deco alpakka kínáló Jelzett d: 19 cm, m: 19 cm 3095246
12503
461
Antique
Nagy méretű sültes, felvágottas tálca. Berndorf alpakka jelzett 48x31 cm 3095675
12504
461
Antique
Szikrafogó öntöttvas plasztikus mintákkal. XX. sz. eleje. 47x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF