Antik

Zahl der Lose: 252

12589.

Rufpreis:
5 000 HUF

Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
12590.

Rufpreis:
4 000 HUF

12591.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm
12592.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm
12593.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm
12594.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm
12595.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bronz pengetartó, nyitható, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
12596.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
12597.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik fadoboz, hibátlan, 22x14 cm
12598.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm
12599.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
12600.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF