Bücher: Religion

Zahl der Lose: 69

Schüch Ignác: A lelkipásztorkodástan kézikönyve. II. köt. A hetedik bővített német eredeti után a magyar viszonyokhoz alkalmazott harmadik kiadás. Fordították a győri nagyobb papnevelő intézet Szent-Imre-Egyesületének tagjai. Győr, 1885, özv. Sauervein Gézáné-ny., XXVI+(3) p.+ 564-1277 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20342.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1860 Bolgár nyelvű vallási könyv 13p. Korabeli kartonált félvászon kötésben /  cca 1860 religious book in Bulgarian 13p. Contemporary cardboard half-linen binding
20343.

Rufpreis:
4 000 HUF

20344.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
20345.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kozák András: Földieknek látszók. Női szentek és boldogok. Bp.,2021, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20346.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ima és énekkönyv a középtanodai r. kath. ifjuság számára. Budán, 1866, Érczhegyi Ferencz (Pest, Emich Gusztáv-ny.), 1 t.+ 145+(1) p. Egészvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20347.

Rufpreis:
4 000 HUF

30 Biblische Bilder zum Alten Testament. Esslingen & München, ,J. F. Schreiber, XXX t. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, szakadt, sérült, részben foltos lapokkal, valamint sérült, hiányos lapokkal is (II., XVI, XVII, XXVII, XXVIII.), laza kötéssel, a képek egy része alatt kézi feliratozással.
20348.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tägliche Andachts-Übungen, zum Gebrauch weiland Ihro Kaiserlichen Majestät Mariä Theresiä, Königin zu Hungarn und Böheim. Wien, én., Ignaz Grund, 1 (rézmetszetű címkép) t. + 244+4 p.+8 (rézmetszetű képtáblák) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
20349.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tőkés László:  Rádióba mondom. (Dedikált.) Rádiós igehirdetések, igei alapú beszédek (2001-2003). [Nagyvárad], 2003. Királyhágómelléki Református Egyházkerület (Kaloprint Nyomda Kft., Kalocsa). 90 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Németh Andor részére - szeretettel Tőkés László. Bp., 2004. ápr. 29.'' Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.
20350.

Rufpreis:
4 000 HUF

20351.

Rufpreis:
1 800 HUF

20352.

Rufpreis:
3 000 HUF

20353.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF