Újvári Erzsi: Csikorognak a kövek. A szerző lánya, Barta Zsuzsa (1924-1992) színházi rendező, főiskolai tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Barta Zsuzsa névjegykártyájával. A szöveggondozás és az utószó Kálmán C. György munkája. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Újvári Erzsébet (Kassák Erzsébet, 1899-1940) költő, újságíró. Barta Sándor (1897-1938) író felesége, Kassák Lajos (1887-1967) író húga.
Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Ablakban feledett Hold. Ryókan japán zen költő válogatott versei. Ford.: Oravecz Imre. Bp., 1999, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példány? Készült 101 számozott példányban.)
Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK: Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.