Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 52

20435.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bocaccio, Giovanni: Hundert Erzählungen des Decameron. I.-III kötet (teljes). Prága, é.n., Alois Hynek. Teljes és gazdagon illusztrált kiadás. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, mindhárom kötet belső kötéstábláján ex libris Dr. Fehér Vilmos János, I. kötet szennylapja kijár, II. kötet néhány lapja széle foltos, III. kötet 2 lapja kijár
20436.

Rufpreis:
2 400 HUF

Beare, Gerladine (szerk.): Short Stories from 'The Strand'. London, 1992, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, címlapon ceruzás bejegyzésekkel. Többek közt H. G. Wells, Arthur Conan Doyle, Aldous Huxley, Rudyard Kipling novelláival.
20437.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ewald August König: Enterbt. Zwei Theile in einem Bande. Breslau, 1891, Schlesische Buchdruckerei, Kunst- und Verlangsanstalt vormals S. Schottlaender. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, előzéklapon régi tüzér katonai könyvtári bélyegzővel (Offiziers-Bilbiothek des k.u.k Artill.-Regiments No. 10), kissé foltos címlappal, márványozott lapélekkel. Ritka!
20438.

Rufpreis:
1 800 HUF

Logan Pearsall Smith: The English Language. London, é.n, Williams and Norgate. Angol nyelven. 256+8 p. Modern műbőr kötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó néhány lap teteje kissé foltos, máskülönben jó állapotban..
20439.

Rufpreis:
1 200 HUF

20440.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hubert Selby Jr.: Last exit to Brookyln. New York,1978,Ballentine Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. + James Baldwin: If Beale street could talk. New York, 1974, Laurel Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20441.

Rufpreis:
1 800 HUF

20442.

Rufpreis:
1 800 HUF

The Autobiography of Benvenuto Cellini Bull, G.szerk. London, 1966. The Folio Society, 1966. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
20443.

Rufpreis:
1 200 HUF

20444.

Rufpreis:
1 600 HUF

20445.

Rufpreis:
1 600 HUF

20446.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF