Bücher: Technik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3001135
20140
460
Books: Technics
Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Műszaki Könyvtár XXXIV. Bp., 1923, Népszava (Világosság-ny.), 87+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elvált borítóval.
3059704
20141
460
Books: Technics
Büchner Lajos: Erő és anyag vagy a természetes világrend alapvonalai. Ford.: Seress László. Bp., 1905, Vass József, 264+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
3082398
20142
460
Books: Technics
Petrik Ottó: Hajómodellek tervezése és építése. Bp., 1966, Táncsics, kissé kopott kartonált papírkötés.
3082438
20143
460
Books: Technics
Marjai Imre - Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp., 1966, Táncsics. Mellékletekkel. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés. 3087693
20144
460
Books: Technics
Lapok a hajózás történetéből. TIT Természettudományi Stúdió Hajózástörténeti és Modellező Klubjának évkönyve 1983. Bp., 1983, TIT Rotaüzem, kiadói papírkötés.
3067851
20145
460
Books: Technics
Bogdan Jakubowski - Tadeusz Tomiczek: Polski Fiat 126p. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel. 3023191
20146
460
Books: Technics
9 db kötéssel, horgolással kapcsolatos könyv
3087863
20147
460
Books: Technics
Taraba István: Mechanika. A M. Kir. Állami Mechanikai és Elektromos Ipari Szakiskola tanulói és felső tanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1930, Vörösváry László. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.
3082639
20148
460
3400
Books: Technics
3082721
20149
460
3400
Books: Technics
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt.Bp., 1986, ÁKV. 1882-as Franklin kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
3082544
20150
460
Books: Technics
Mérei Gyula: Magyar iparfejlődés 1790-1848. Bp., 1951. Közoktatásügyi Kiadó. 425p. Kiadói félvászon kötésben 3082017
20151
460
Books: Technics
A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF