Bücher: Technik

Zahl der Lose: 40

Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Műszaki Könyvtár XXXIV. Bp., 1923, Népszava (Világosság-ny.), 87+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elvált borítóval.
20140.

Rufpreis:
1 600 HUF

Büchner Lajos: Erő és anyag vagy a természetes világrend alapvonalai. Ford.: Seress László. Bp., 1905, Vass József, 264+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
20141.

Rufpreis:
800 HUF

Petrik Ottó: Hajómodellek tervezése és építése. Bp., 1966, Táncsics, kissé kopott kartonált papírkötés.
20142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marjai Imre - Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp., 1966, Táncsics. Mellékletekkel. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés.
20143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapok a hajózás történetéből. TIT Természettudományi Stúdió Hajózástörténeti és Modellező Klubjának évkönyve 1983. Bp., 1983, TIT Rotaüzem, kiadói papírkötés.
20144.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bogdan Jakubowski - Tadeusz Tomiczek: Polski Fiat 126p. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
20145.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 db kötéssel, horgolással kapcsolatos könyv
20146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Taraba István: Mechanika. A M. Kir. Állami Mechanikai és Elektromos Ipari Szakiskola tanulói és felső tanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1930, Vörösváry László. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.
20147.

Rufpreis:
3 000 HUF

20148.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt.Bp., 1986, ÁKV. 1882-as Franklin kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
20149.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Mérei Gyula: Magyar iparfejlődés 1790-1848. Bp., 1951. Közoktatásügyi Kiadó. 425p. Kiadói félvászon kötésben
20150.

Rufpreis:
2 400 HUF

20151.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF