Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3072677
11575
459
Herend hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 11,5 cm
3078424
11576
459
Herendi Tertia virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 3069761
11577
459
Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm
3069762
11578
459
Herend virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 14,5 cm 3069763
11579
459
Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával
3069783
11580
459
Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, fedele nem illik rá teljesen, kopással, d: 7,5 cm
3073419
11581
459
Herendi Waldstein lila mintás csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 3073412
11582
459
Herendi Apponyi rust mintás kiöntő, jelzett, hiánnyal, h: 23 cm 3073421
11583
459
Herendi Rothschild mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm 3073425
11584
459
Herend litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm 3074699
11585
459
Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm
3074709
11586
459
3200
Herend madárka. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF