Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herend hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 11,5 cm
11575.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Tertia virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm
11577.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herend virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 14,5 cm
11578.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával
11579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, fedele nem illik rá teljesen, kopással, d: 7,5 cm
11580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Waldstein lila mintás csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
11581.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
17

Herendi Apponyi rust mintás kiöntő, jelzett, hiánnyal, h: 23 cm
11582.

Rufpreis:
1 000 HUF
29

Herendi Rothschild mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
11583.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herend litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm
11584.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm
11585.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herend madárka. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 7,5 cm
11586.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF