Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2579001
31318
459
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2783599
31319
459
Numismatik
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. "Bartók" öntött, egyoldalas bronz emlékérem (102mm) T:1
3077029
31320
459
Numismatik
Székely János Jenő (1956-) "MÉE Székesfehérvár - 45 éves a Forint" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3077973
31321
459
Numismatik
Szigeti Magda (1947-) DN "Novotrade Részvénytársaság Budapest" öntött bronz plakett, hátoldalán sorszámozott "14" (~125mm) T:AU
2767350
31322
459
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) madarak témájú 10 darabos bronz emlékérem sorozat díszdobozban (38-40mm) T:1,1- 3019074
31323
459
Numismatik
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" aranyozott és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
3016016
31324
459
Numismatik
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
3070014
31325
459
Numismatik
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,83g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
2988889
31326
459
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Gárdonyi Géza" egyoldalas bronz plakett márványlapon (plakett 91mm, márványlap 110x132mm) T:AU plaketten kis patina
3013482
31327
459
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1971. "Szegedi Bartók Ünnepségek 1970-1971" egyoldalas bronz plakett fa alapzaton (80mm, alapzat:167x111mm) T:AU,XF
3055226
31328
459
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Sillye Gábor 1817-1894 - A hajdúkerület utolsó főkapitánya / Hajdúkerület főkapitánya" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (2xklf) (43,68g/ 0.835/42,5mm) T:UNC patina
3069701
31329
459
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF