Drucksachen

Zahl der Lose: 448

Vuk 3D kártya gyűjtőposzter, benne 4 db gyűjtőkártya, 42x29,5 cm + 1997 Garfield hősök, mítoszok, legendák naptár, 30,5x26,5 cm
18491.

Rufpreis:
2 400 HUF

ifj. Szunyoghy András (?- ): The Fox and the Pickle 5. (A róka és az uborka, meseillusztráció). Nyomat, vászon, a hátoldalon angol nyelven feliratozva, felületén némi kopással, 29,5x14 cm
18492.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prokop Péter (1919-2003) fametszeteit ábrázoló 6 db nyomat, lapméret: 25x20 cm
18493.

Rufpreis:
1 600 HUF

Színészeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, képeslapok, nyomatok, össz. 24 db, közte egy DEDIKÁLT is, változó méretben és állapotban
18494.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Életeim. Lírai történetszemlélet. Lelkek az éjszakában. Hogyan tanítottam én? Mai jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei 55-56. sz. Bp., 1939, Ludas Mátyás, 109 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18495.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db levélboríték rajzolt bélyegekkel és bélyegzésekkel (mail art?) 23x18 cm
18496.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Pécsi részlet. Nyomat, papír. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben.
18497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lukács Kávéház, Cukrászda étlapja
18498.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szász Endre (1926-2003): Sopron városa javára készített limitált példányszámú levelezőlap sorozat, 8 db grafikával 15x10 cm
18499.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kisfaludy Társaság fejléces levélpapírja, 5 db
18500.

Rufpreis:
2 000 HUF

1982 Kismotor- és Gépgyár (korábban Csonka János Gépgyár) grafikus meghívó / borító (belül üres), szign.: Krausz, 15,5x10,5 cm
18501.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db erotikus kép a képzőművészeti alap kiadásában, 11,5×8,5 cm
18502.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF