Drucksachen Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055442
18491
459
Printed Materials
Vuk 3D kártya gyűjtőposzter, benne 4 db gyűjtőkártya, 42x29,5 cm + 1997 Garfield hősök, mítoszok, legendák naptár, 30,5x26,5 cm
3052038
18492
459
Printed Materials
ifj. Szunyoghy András (?- ): The Fox and the Pickle 5. (A róka és az uborka, meseillusztráció). Nyomat, vászon, a hátoldalon angol nyelven feliratozva, felületén némi kopással, 29,5x14 cm
3058040
18493
459
Printed Materials
Prokop Péter (1919-2003) fametszeteit ábrázoló 6 db nyomat, lapméret: 25x20 cm
3051959
18494
459
Printed Materials
Színészeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, képeslapok, nyomatok, össz. 24 db, közte egy DEDIKÁLT is, változó méretben és állapotban
3045328
18495
459
Printed Materials
Szabó Dezső: Életeim. Lírai történetszemlélet. Lelkek az éjszakában. Hogyan tanítottam én? Mai jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei 55-56. sz. Bp., 1939, Ludas Mátyás, 109 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 3071964
18496
459
Printed Materials
2 db levélboríték rajzolt bélyegekkel és bélyegzésekkel (mail art?) 23x18 cm
3075793
18497
459
Printed Materials
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Pécsi részlet. Nyomat, papír. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben.
3073658
18498
459
Printed Materials
Lukács Kávéház, Cukrászda étlapja
3069865
18499
459
Printed Materials
Szász Endre (1926-2003): Sopron városa javára készített limitált példányszámú levelezőlap sorozat, 8 db grafikával 15x10 cm
3071531
18500
459
Printed Materials
Kisfaludy Társaság fejléces levélpapírja, 5 db
3071767
18501
459
Printed Materials
1982 Kismotor- és Gépgyár (korábban Csonka János Gépgyár) grafikus meghívó / borító (belül üres), szign.: Krausz, 15,5x10,5 cm
3071691
18502
459
Printed Materials
6 db erotikus kép a képzőművészeti alap kiadásában, 11,5×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF