Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

22048.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik ezüst ruha dísz. 9 db lápis lazulival és jáspissal ékítve, d: 90 mm, br 58 g
22049.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g
22050.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g
22051.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 61, bruttó: 3,2 g
22052.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K fehérarany szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,3 g
22053.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

22054.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

22055.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,6 g
22056.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g
22057.

Rufpreis:
8 000 HUF

22058.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst(Ag) ostyatál, jelzett, d: 14,5 cm, nettó: 104 g
22059.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF