Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2998167
22048
459
60000
Jewellery and precious metal items
3053033
22049
459
60000
Antik ezüst ruha dísz. 9 db lápis lazulival és jáspissal ékítve, d: 90 mm, br 58 g
3038309
22050
459
60000
Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g
3019614
22051
459
55000
5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g
3071884
22052
459
55000
Arany (Au) 14K szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 61, bruttó: 3,2 g 3071853
22053
459
55000
Arany (Au) 14K fehérarany szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,3 g
2770010
22054
459
55000
3019587
22055
459
50000
3038035
22056
459
Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,6 g 3061092
22057
459
Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g
2989945
22058
459
48000
3072283
22059
459
Ezüst(Ag) ostyatál, jelzett, d: 14,5 cm, nettó: 104 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF