Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10241.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10242.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Feledy Gyula (1928-2010): 1919. V. 2-i Munkástanács-ülés. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható. 19,5x29 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10243.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fekete Zsolt (1935-2016): Unitárius templom, Erdély, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
10244.

Rufpreis:
8 000 HUF

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 33x18 cm
10245.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10246.

Rufpreis:
3 000 HUF

10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

10248.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10249.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10250.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fodor József (-): Modern csendélet. Pasztell, papír, Jelzett, keretben 62x33 cm
10251.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eduardo Forlenza (1861-1934): Csábító hölgy. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50x60 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
10252.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF