https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2768197
10241
459
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), lapméret: 35x50 cm 2884418
10242
459
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3047291
10243
459
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feledy Gyula (1928-2010): 1919. V. 2-i Munkástanács-ülés. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható. 19,5x29 cm (teljes méret: 34x49 cm) 3062489
10244
459
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete Zsolt (1935-2016): Unitárius templom, Erdély, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077219
10245
459
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 33x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935884
10246
459
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fejér Ferenc (1951-): Váci utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, 15,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792666
10247
459
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018249
10248
459
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fábián Franciska (1987-): Becsavarodás. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2616888
10249
459
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Félegyházi László (1907-1986): Női portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56,5×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2807442
10250
459
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): "A rabbi felesége", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/5), lapszéli foltokkal. 33×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023113
10251
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor József (-): Modern csendélet. Pasztell, papír, Jelzett, keretben 62x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034621
10252
459
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Eduardo Forlenza (1861-1934): Csábító hölgy. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50x60 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse