Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Hölgy almákkal, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm
10694.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Táj, olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm
10695.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tuka László (1924-2007): Vaddisznó. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100). Paszpartuban. 29,5x39,5 cm
10696.

Rufpreis:
5 000 HUF

10697.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10698.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Tassy Béla (1942-): Kísérlet III., 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/2). Paszpartuban. 57,5x34 cm
10699.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/100). 40x49 cm
10700.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10702.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10703.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Török Gyula (-): Két modell, 1980. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm
10704.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tuka László (1924-2007): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100). Üvegezett fakeretben. Lapon és paszpartun apró foltokkal. 27×41 cm
10705.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tarnay (Tarnai) Dezső (1888-?), 4 db mű: Életképek, városkép, 1934. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 20×14 és 18x23,5 cm közötti méretekben.
10706.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF