Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070948
10694
459
40000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Hölgy almákkal, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm 3070950
10695
459
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Táj, olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm 3078245
10696
459
Tuka László (1924-2007): Vaddisznó. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100). Paszpartuban. 29,5x39,5 cm 3078099
10697
459
38000
3077656
10698
459
34000
3078126
10699
459
Tassy Béla (1942-): Kísérlet III., 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/2). Paszpartuban. 57,5x34 cm
3078133
10700
459
Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/100). 40x49 cm
3018240
10702
459
24000
2750683
10703
459
3038222
10704
459
38000
Török Gyula (-): Két modell, 1980. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm
3033928
10705
459
Tuka László (1924-2007): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100). Üvegezett fakeretben. Lapon és paszpartun apró foltokkal. 27×41 cm 3018222
10706
459
Tarnay (Tarnai) Dezső (1888-?), 4 db mű: Életképek, városkép, 1934. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 20×14 és 18x23,5 cm közötti méretekben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF