https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2864398
10120
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István Péter (1950-): Erdőszéle. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2558480
10121
459
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914178
10122
459
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2974515
10123
459
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Batári László (1920-1997): Körtefa Nagymaroson. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 190x90m. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Das Lot is nicht erreichbar
2948429
10124
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barta Ernő (1878-1956): Beethoven, 1909. Szén, papír, jelzett, lap alján apró felületi sérüléssel, paszpartuban, 60x46 cm 3048466
10125
459
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Behálózva, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. IV./VII. számozással. 32x39 cm. 2371007
10126
459
0
130000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908452
10127
459
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh István "Tuta" (1927-2015): Ház a tájban. Akvarell, papír, jelzett. 28x39 cm Keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3058880
10129
459
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2914377
10130
459
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3051725
10131
459
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Juhnyáj gémeskútnál. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x35 cm 3051730
10132
459
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse