Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10120.

Rufpreis:
12 000 HUF

10121.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
10122.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10123.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Barta Ernő (1878-1956): Beethoven, 1909. Szén, papír, jelzett, lap alján apró felületi sérüléssel, paszpartuban, 60x46 cm
10124.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bitó Ildikó (1966-): Behálózva, 1999. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. IV./VII. számozással. 32x39 cm.
10125.

Rufpreis:
8 000 HUF

10126.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10127.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed
10129.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm
10130.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Boldizsár István (1897-1984): Juhnyáj gémeskútnál. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x35 cm
10131.

Rufpreis:
2 800 HUF

10132.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF