Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 204

Hartwig, Georg: Der hohe Norden im Natur- und Menschenleben. Wiesbaden, 1867, C. W. Creidel, IX+(1)+419+(3) p.+ 8 t. Német nyelven. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel, a belső kötéstáblák és a szennylapok koszosak.
19122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: ,,A tudományosság és kultúra bölcsője". Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata - Művészetek Háza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 271 p.+ 19 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, hiányzó gerinccel, több lap sérült, a szennylapok elváltak a fűzéstől.
19124.

Rufpreis:
1 800 HUF

Miroslav Kukacka: Nízke Tatry. [Alacsony-Tátra album]. Martin, 1972, Osveta. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19126.

Rufpreis:
1 000 HUF

19127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
19128.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Darvay Nagy Adrienne: A mesebeli szentmadár. Képek a kolozsvári hivatásos magyar színjátszás 200 éves történetéből. Kolozsvár, 1992, Héttorony Könyvkiadó - Kolozsvári Állam Magyar Színház. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19130.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kertész Sándor: Déryné voltam Kanadában. A torontói Művész Színház 23 éves története. / Curtain at Eight. The Twenty-Three Year History of the Hungarian Art Theatre of Toronto. (Toronto), 1981, Vörösváry Publishing Co. Ltd. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Papp Zoltán Sándor: A beregdaróci emberek élete a századfordulón. Bp., 1975, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
19132.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. I-II. köt. Vál., szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
19133.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fejér megyei történeti évkönyv 5. Székesfehérvár, 1971. Kiadói papírkötésben 366p.
19134.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF