Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 53

Roboz Andor: A babatündér. Klárika iskolásévei. Bp., [1925.], Athenaeum, 115 p. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20695.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jean Effel: A kis angyal. Ford. és sajtó alá rendezte: Bíró Lívia. Bp., 1957, Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Jean Effel (1908-1982) francia grafikus rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos foltos papírborítóval, foltos lapélekkel.
20696.

Rufpreis:
1 600 HUF

Grimm testvérek - Mesék. Átdolgozta Rónay György. Angi Petrescu - Tiparescu rajzaival illusztrált. Bukarest,1966,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, a hátsó szennylap hiányzik, egy lap szélén kis szakadásokkal, az utolsó két lap sérült.
20697.

Rufpreis:
1 800 HUF

Benedek Elek: A kék liliom és más mesék. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1968, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon firkákkal.
20698.

Rufpreis:
800 HUF

Sigrid Koch:A szép delfinlány. Mítoszok és mesék a Gilbert- és Ellice-szigetekről. Népek meséi. Bodrogi Tibor fordítása. Bp, 1976, Európa Könyvkiadó. Gerd Koch fényképeivel illusztrálva. Félvászon kötésben, kissé foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
20699.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szegény ember okos leánya. Román népmesék. Ford.: Bözödi György, Ignácz Rózsa, Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteket írta: Kovács Ágnes. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20700.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mese a tölgyfa tetején. Csuvas mesék. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Róna-Tas András. Ford.: Agyagási Klára, Czeglédi Katalin, et alii. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
20701.

Rufpreis:
1 600 HUF

(Csergő Hugóné) Mickó Néni: Játszunk színházat! Apró színdarabok 5-14 éves gyerekek számára. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé laza fűzéssel, tábla hiánnyal.
20702.

Rufpreis:
1 400 HUF

Niamessyné Manaszy Margit: Három gyerek meg egy csacsi. [H. é.n.] Singer és Wolfner. 88 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Csernovics Erzsébet készített. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben. Laza kötés
20703.

Rufpreis:
1 600 HUF

20704.

Rufpreis:
1 000 HUF

20705.

Rufpreis:
800 HUF

5 db Móra kiadású retro gyerekkönyv, jó állapotban
20706.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF