Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

19485.

Rufpreis:
4 000 HUF

19486.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19488.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mésopotamie hier Iraq aujourd'hui. Lausanne, 1977, Sartec. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
19489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makó Imre - Katona Lajos: A második világháború és a fasizmus hódmezővásárhelyi áldozatai. + Kiegészítő kötet: Kései főhajtás. Emlékünnepségek Hódmezővásárhelyen 1991-1993. Hódmezővásárhely, 1991-1993, Emlékbizottság a II. világháború hódmezővásárhelyi áldozatainak emlékének megörökítésére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, foltos lapszélekkel.
19490.

Rufpreis:
800 HUF

Gervai András: Titkos Magyarország. "Célszemély": a társadalom. Pozsony, 2015, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19491.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV. köt. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
19492.

Rufpreis:
2 000 HUF

A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. VII. évf. 1937. Károlyi Árpád és Angyal Dávid közreműködésével szerkeszti Miskolczy Gyula igazgató. Bp., 1937, Magyar Történetkutató Intézet,(Pécs,Dunántúl-ny.), 10+350 p. + 2 t. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Felvágatlan lapokkal.
19493.

Rufpreis:
2 800 HUF

A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. VI. évf. 1936. Károlyi Árpád és Angyal Dávid közreműködésével szerkeszti Miskolczy Gyula igazgató. Bp., 1936, Magyar Történetkutató Intézet,(Pécs,Dunántúl-ny.), 8+344 p. + 3 t. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapokkal.
19494.

Rufpreis:
2 800 HUF

A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. V. évf. 1935. Károlyi Árpád közreműködésével szerkeszti Angyal Dávid igazgató. Bp., 1935, Magyar Történetkutató Intézet,(Sylvester-ny.), 8+331 p.+4 (közte 3 kiihajtható tábla) t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, 2 kihajtható táblán felületi sérülésnyomokkal, 1 tábla összeragadt, de ezeket leszámítva jó állapotban.
19495.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jakubovich Emil: I. Endre király törvénybeidéző ércbilloga. Bp., 1933. Franklin. Kiadói papírborítóval szakadással 20 p
19496.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF