Keramiken

Zahl der Lose: 214

Iparművész dísz tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hódmezővásárhelyi kerámia ikebana váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ókori stílusú asztaldísz. Terrakotta, jelzés nélkül. Hibátlan 22x18 cm
11202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművészeti kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boros korsó. Hal-, szarvas- és szőlőmotívummal díszített, kis sérülésekkel, dugóval, m: 34 cm
11204.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm
11205.

Rufpreis:
2 400 HUF

Német kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11206.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db kerámia tárgy: német váza, m: 16 cm, hamutál 10x10 cm
11207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
11208.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gyertyatartó mázas kerámia jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
11209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scheurich német kerámia váza pettyezett mázas kerámia Jelzett hibátlan 19 cm
11210.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német kerámia váza csurgatott mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
11211.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF