Keramiken Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3065807
11200
458
Art-ceramics
Iparművész dísz tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3065804
11201
458
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia ikebana váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
3065788
11202
458
Art-ceramics
Ókori stílusú asztaldísz. Terrakotta, jelzés nélkül. Hibátlan 22x18 cm
3067155
11203
458
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3066343
11204
458
3800
Art-ceramics
Boros korsó. Hal-, szarvas- és szőlőmotívummal díszített, kis sérülésekkel, dugóval, m: 34 cm
2833576
11205
458
Art-ceramics
4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm 3028617
11206
458
Art-ceramics
Német kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
3028613
11207
458
Art-ceramics
2 db kerámia tárgy: német váza, m: 16 cm, hamutál 10x10 cm
3028602
11208
458
3400
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
3043010
11209
458
Art-ceramics
Gyertyatartó mázas kerámia jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
3023703
11210
458
Art-ceramics
Scheurich német kerámia váza pettyezett mázas kerámia Jelzett hibátlan 19 cm
3023701
11211
458
Art-ceramics
Német kerámia váza csurgatott mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF