cca 1960 Peti Sándor (1898_1973) színművész ,,Svejk, a derék katona" szerepében, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 23,5x13,5 cm és 17,5x12,6 cm között
1990 Kleb Attila fotóriporter felvételei a Pa-Dö-Dő együttes tagjairól - Falusy Mariann és Lang Györgyi, 2 db vintage hírügynökségi fotó feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 12,8x17,8 cm
Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane Mortenson) (1926-1962) színésznő, fotómodell, énekesnő, az 1950-es évek szexszimbóluma, eltérő időben készült fényképei, Pánczél György (1920-?) filmtörténész gyűjteményéből 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm
cca 1987 Pólya Zoltán budapesti fotóriporter felvételei Marjai Józsefről (1923-2014), aki aktív korában politikus, diplomata, miniszter, a Minisztertanács elnök-helyettese, 3 db vintage fotó, az egyik feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm és 23x15,2 cm
cca 1910 és 1924 Úszó olimpiai bajnokok találkozása ebben a tételben; sok éremmel feldíszítve Hajós Alfréd (1878-1955) látható, aki 1896-ban volt olimpiai bajnok, a másik képen Weissmüller János (1904-1984) látható, aki az 1924-es nyári olimpián volt aranyérmes úszásban, és akit később Tarzanként ismerhetett meg a mozit látogató közönség, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Fotó, jelzés nélkül. 15x23 cm. Üvegezett keretben. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, unsigned. Framed.
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, pecséttel jelzett, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, stamped, 16x24 cm