cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm
cca 1930-1940 Mozgásművészeti fotók, ugyan annak a hölgynek a fotói (Klein Nuci), 22 fotó és fotólap, részben kartonon, változó állapotban, kis kopásokkal, kis foltokkal, a nagy sarkain kis törésnyomokkal, 24x17 cm és 6x4,5 cm közötti méretben