https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 421

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
1
13757.

1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991 Kikaparod, megkapod c. film 5 darab vitrinfotó, 18x24 cm
1
13758.

1991 Kikaparod, megkapod c. film 5 darab vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992 Kikaparod, megkapod c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
1
13759.

1992 Kikaparod, megkapod c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
1
13760.

cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 7 db klf nagyobb méretű karton fotó 30x30 cm
1
13761.

cca 1910 7 db klf nagyobb méretű karton fotó 30x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm
1
13762.

cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 Esküvő télen, lovasszánnal, fotó kartonon, jelzés nélkül, 17x23 cm
1
13763.

cca 1930 Esküvő télen, lovasszánnal, fotó kartonon, jelzés nélkül, 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
1
13764.

cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903 Szarvasi tűzoltók egyenruhás csoportképe, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, foltokkal, 20,5x15,5 cm (karton: 30x24,5 cm)
1
13765.

1903 Szarvasi tűzoltók egyenruhás csoportképe, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, foltokkal, 20,5x15,5 cm (karton: 30x24,5 cm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Népművészeti tárgyakról készült 4 db fotó, kézzel illusztrált és feliratozott kartonlapokra ragasztva, lapméret: 29x21 cm
1
13766.

Népművészeti tárgyakról készült 4 db fotó, kézzel illusztrált és feliratozott kartonlapokra ragasztva, lapméret: 29x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 Gyerekfotó-album, 11 db fotó, fűzött kartonált kötésben, egy kijáró táblával, 13x8 cm és 10x7 cm közötti méretben
1
13767.

cca 1920-1940 Gyerekfotó-album, 11 db fotó, fűzött kartonált kötésben, egy kijáró táblával, 13x8 cm és 10x7 cm közötti méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930-1940 Mozgásművészeti fotók, ugyan annak a hölgynek a fotói (Klein Nuci), 22 fotó és fotólap, részben kartonon, változó állapotban, kis kopásokkal, kis foltokkal, a nagy sarkain kis törésnyomokkal, 24x17 cm és 6x4,5 cm közötti méretben
1
13768.

cca 1930-1940 Mozgásművészeti fotók, ugyan annak a hölgynek a fotói (Klein Nuci), 22 fotó és fotólap, részben kartonon, változó állapotban, kis kopásokkal, kis foltokkal, a nagy sarkain kis törésnyomokkal, 24x17 cm és 6x4,5 cm közötti méretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse