Bücher: Religion

Zahl der Lose: 44

Buzai József C. M.: A négus birodalmának hőse. Bp., 1944. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20386.

Rufpreis:
2 000 HUF

Didon, P. [Henri]: A tudomány Isten nélkül. Ford.: meggyesi Dr. Somogyi Aladár. Bp., 1897, Országgyűlési Értesítő kő- és könyvnyomdája, 3 sztl. lev.+ 277+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval és gerinccel, belül jó állapotban, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzővel.
20387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. + Az egri főegyházmegye sematizmusa 1987. Az egri főegyházmegye névtára 1987. Schematismus Archidiocesis Agriensis Pro Anno Domini MCMLXXXVII. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
20388.

Rufpreis:
2 400 HUF

20389.

Rufpreis:
3 000 HUF

20390.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. III. kiadás. Bp., é.n., Korda R. T.. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben, javított gerinccel, borító hátoldala kissé foltos.
20391.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Stolz, Alban Isidor (1808-1883)] Stolz Albán: Üdvözlégy Mária. Ford.: Ruschek Antal. Bp., 1898, Szent István-Társulat, 253+(3) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, helyenként kissé foltos.
20392.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Bp.,1929,(Apostol-ny.) Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20393.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pálóczi Czinke István: A zsoltárok. Szenczi Molnár Albert nyomdokain a Szentírásból átdolgozta - - . Miskolc, 1938, (Fekete Pál és Társai Felsőmagyarországi Nyomdavállalat), 224+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
20394.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, 'Pannonia'. Második, bővített kiadás. Kiadói sérült papírborítóval
20395.

Rufpreis:
1 800 HUF

20396.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

-  Zoványi Jenő: Magyarországi protestáns egyháztörténeti lexikon. Szerk.: Dr. Ladányi Sándor. 3. javított és bővített kiadás. Bp.,1977, Magyarországi Református Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.
20397.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF