Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 475

Simon Lajos: Csillagnézés. DEDIKÁLT! Bp., 1959, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20667.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20668.

Rufpreis:
2 000 HUF

20669.

Rufpreis:
2 800 HUF

Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes! 21 kötet) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20670.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vitéz Csikós Jenő: A másik front... A szellemi harc módszerei és fegyvere. Bp.,(1941),Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.
20671.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fodor József: Mérlegen. Új versek (1943-1945.) DEDIKÁLT példány! Bp., 1945., Uj Idők. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ladányi Mihály: A túloldalon. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20673.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remenyik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp., 1932, szerzői kaidás (Spitzer-ny.), 231+(1) p. Első kiadás. A borító Bortnyik Sándor munkája. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20674.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hervay Gizella: Tőmondatok. Versek. Bukarest, 1968, Irodalmi Társaság. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
20675.

Rufpreis:
2 800 HUF

Das Nibelungenlied und das Gudrunlied in moderner Übersetzung. Szemelvényes kiadás. Jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Kárpáti Károly. Német Könyvtár 4. Bp., 1902., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,XIII+3+84 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20676.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Jószerencsét. Bp., [1923], Athenaeum, 189+(3) p. Aranyozott félvászon-kötésben, jó állapotban.
20677.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban és átlátszó műanyag védőborítóban. Számozott (238./300) példány.
20678.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF