Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3060892
20751
457
1904 Remekírók képes könyvtára sorozatból: A régi magyar költészet (I. kötet), Budapest, Wodianer F. és Fiai kiadásában, kissé sérült kötésben.
3056501
20752
457
Magyar orvosnők tanácsai nők számára. A Magyar Asszonyok 6. Könyve. Szerk.: Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói kopott egészvászon kötés. 3054951
20753
457
Nemes Nagy Ágnes: Metszetek. Esszék, tanulmányok. Bp.,1982,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3053812
20754
457
Ken Follett: A katedrális. Debrecen, 1992, Victoria. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
3053817
20755
457
Horatius költeményei. Ódák és epodoszok. Szerk. és a jegyzeteket, és az utószót írta: Bálint István János. hn., 1997, Seneca. Kiadói kemény-kötés.
3037348
20756
457
3055007
20757
457
Urbányi István: Mihály. Bp., 1942., Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés.
3055032
20758
457
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval.
3053805
20759
457
Németh Dániel: Léleksimogatás. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Kiskönyv Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1665510
20760
457
Ézsaiás Erzsébet: Viharos vizeken. Vajna Zoltán életpályája. Magyar Tudósok IV. Bp., 2014, Lexica. Kiadói kartonált papírkötés.
3056718
20761
457
Benedek Marcell: Délsziget, avagy a magyar irodalom története. Új Könyvek 5. Bp., 1928, Révai, 375 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, fóliában.
3056767
20762
457
Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelező, önügyvéd és házi-titkár. Bp., [1899], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 303+(1)+VII p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF