Porzellan Zahl der Lose: 573
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026268
11990
456
Ilheu tálaló tál. Máz alatti kék festése, jelzett, hibátlan 29 cm
2582103
11991
456
Kóreai kobaltkék teás készlet, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 3041728
11992
456
2534637
11993
456
Gránit tolltartó, rajta felirat: Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ m.sz., kopott, jelzett, m: 9 cm 2582090
11994
456
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
3041657
11995
456
Ens porcelán madár. kézzel festett, , jelzett, szárnyon sérüléssel m:15 cm
3043663
11996
456
Drasche táncoló mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
3040962
11997
456
Wedgewood porcelán váza. Biszkvit, plasztikus, jelzett, eredeti leírással, hibátlan 12 cm
3041710
11998
456
3200
Cseh Alt Wien dísztál. Historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 25 cm
3041551
11999
456
Kaszanyiczky Endre Debrecen - Schlaggenwald porcelán Kínáló tál . Matricás, jelzett, kis kopással d .24 cm
3041668
456
Jelzés nélkül: Virágos kosárka. . kézzel festett, , jelzett, kis lepattanásokkal 11x8 cm 3041697
12001
456
Szecessziós kisváza. Jelzés nélkül, kopással, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF