Porzellan

Zahl der Lose: 573

Ilheu tálaló tál. Máz alatti kék festése, jelzett, hibátlan 29 cm
11990.

Rufpreis:
3 000 HUF

11991.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit tolltartó, rajta felirat: Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ m.sz., kopott, jelzett, m: 9 cm
11993.

Rufpreis:
2 800 HUF

Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
11994.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ens porcelán madár. kézzel festett, , jelzett, szárnyon sérüléssel m:15 cm
11995.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche táncoló mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11996.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wedgewood porcelán váza. Biszkvit, plasztikus, jelzett, eredeti leírással, hibátlan 12 cm
11997.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh Alt Wien dísztál. Historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 25 cm
11998.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kaszanyiczky Endre Debrecen - Schlaggenwald porcelán Kínáló tál . Matricás, jelzett, kis kopással d .24 cm
11999.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Virágos kosárka. . kézzel festett, , jelzett, kis lepattanásokkal 11x8 cm
12000.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szecessziós kisváza. Jelzés nélkül, kopással, m: 14 cm
12001.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF