Porzellan

Zahl der Lose: 573

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x7,5 cm
11725.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
11726.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, csőre sérült, m: 16,5 cm
11727.

Rufpreis:
5 000 HUF

11728.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi madármintás váza. Kézzel festett, négyoldalú, aranyozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
11729.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Régi Hollóházi Szakmáry váza, keménycserép, jelzett. Kis kopással, m: 11 cm
11730.

Rufpreis:
5 000 HUF

11731.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11732.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 6,5 cm
11733.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11734.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi levél alakú ékszeres tálka, jelzett, kopással, h: 13 cm
11735.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre Napfény tervezte tányér, matricás, jelzett, apró felületi karcokkal, d:15,5 cm
11736.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF