Porzellan Zahl der Lose: 573
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3040961
11725
456
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x7,5 cm
2856645
11726
456
3400
Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
3011193
11727
456
Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, csőre sérült, m: 16,5 cm
2934804
11728
456
3000714
11729
456
4600
Hollóházi madármintás váza. Kézzel festett, négyoldalú, aranyozott váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm 3003534
11730
456
Régi Hollóházi Szakmáry váza, keménycserép, jelzett. Kis kopással, m: 11 cm
2965955
11731
456
3047166
11732
456
3800
Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 3047203
11733
456
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 6,5 cm 3040908
11734
456
Hollóházi gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3040889
11735
456
Hollóházi levél alakú ékszeres tálka, jelzett, kopással, h: 13 cm 3043030
11736
456
Hollóházi Szász Endre Napfény tervezte tányér, matricás, jelzett, apró felületi karcokkal, d:15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF