Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal és ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban
Sümegyi György: A velencei magyar pavilon. Csete György: Navigare necesse est... Gazdag képanyaggal illusztrált. hn., én., nyn., magyar és angol nyelven, 41-77 p. Sümegi György által aláírt.
Ziad Zokari: Syria 3. - Folkloric Arts and Costumes. Damascus, é.n. (cca 1960-1970), National Tourist Organization, 8 t. (színes képtáblák, angol és arab nyelven feliratozva). Kiadói papírmappában, 32,5x22 cm.
Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan. A magyar festészet mesterei 3. köt. Bp., 2009, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Székely Bertalan műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
Veszprémi Nóra: Madarász Viktor. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 1. köt. Bp., 2014, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Madarász Viktor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel. + A magyar festészet mesterei sorozat reklámprospektusa
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.