Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3019695
31309
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / Buda 1686" Ag és bronz emlékérem pár (36,08g/0.835/42,5mm) T:UNC, AU (eredetileg PP) patina
3020967
31310
455
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "Magyar Nőorvos Társaság - Sátoraljaújhely / Északkelet-magyarországi szakcsoport tudományos ülése" Ag és bronz emlékérem pár (35,25g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU 2936789
31311
455
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3015774
31312
455
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" bronz és Ag emlékérem pár (35,88g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3015956
31313
455
30000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" permen jelzett Ag, piedfort emlékérem (71,2g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3015958
31314
455
Numismatik
Lapis András (1942-) 1989. "Dr. Greguss Pál születésének századik évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
3021052
31315
455
Numismatik
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "Magyarország Millecentenárium / Rabszolganők" fém emlékérem (42mm) T:XF karc, patina
2992362
31316
455
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz és Ag emlékérem pár (38,57g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
2959249
31317
455
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph
3037629
31318
455
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Bács-Kiskun / Kodály Zoltán - Petőfi Sándor - Mathiász János" bronz emlékérem (93mm) T:AU patina
2984753
31319
455
900
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Hotel Hungária Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
2985470
31320
455
7500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36g/0.925/42.5mm) T:1- (PP) patina, ph. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF