Justus Perthes Taschenatlas der ganzen Welt. Erläuternder Text von Dr. Friedrich Tamß. Gotha, 1926, Justus Perthes, 95+(1) p.+ 24 (színes térképek) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1561 Polonia et Ungheria. Lengyelország és Magyarország térképe. Színezett rézmetszet, hátoldalán leírással Metsz. Franco Giacomo. Rézmetszet Megjelent: Rosaccio, G.: Ruscelli Geográfia...Velence, 1561,. Gastaldi 1548-as atlasza alapján, 190x250 mm
cca 1900 Nyíregyháza rendezett tanácsú város térképe, rajzolta Bannwarth Th. Kartográfiai Intézete, "Apollo" Nyomda, lapszéli részben javított sérülésekkel, 37,5x29 cm
1989 Magyarország térképe a XVII. század végén (L'Ungaria nuovamente descritta, et accresciuta di Varie Notizie ...), reprint kiadás, bontatlan csomagolásban