https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 466

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
1
14993.

Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Régi fotóalbum, képeslapokkal, fotólapokkal, 9×14 cm-es fotókhoz
1
14994.

cca 1930 Régi fotóalbum, képeslapokkal, fotólapokkal, 9×14 cm-es fotókhoz

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
cca 1920-1940 Báli csoportkép, fotó kartonon, Orelly fotóműintézet budapesti műterméből, a kartonon szakadással, 17x23 cm
1
14995.

cca 1920-1940 Báli csoportkép, fotó kartonon, Orelly fotóműintézet budapesti műterméből, a kartonon szakadással, 17x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1870-1910 Vegyes keményhátú portréfotó tétel, közte sérültek, 10,5×6,5 és 21×11 cm közötti méretekben
1
14996.

cca 1870-1910 Vegyes keményhátú portréfotó tétel, közte sérültek, 10,5×6,5 és 21×11 cm közötti méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
14997.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
1
14998.

Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Szentes, csoportkép kartonon 25x20 cm
1
14999.

cca 1900 Szentes, csoportkép kartonon 25x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm
1
15000.

cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1920 Történelmi magyar települések, személyek, épületek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
1
15001.

cca 1900-1920 Történelmi magyar települések, személyek, épületek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 4 db UFA film fotó, közötte a Magyar rapszódia c. film 24x30 cm-ig
1
15002.

cca 1940 4 db UFA film fotó, közötte a Magyar rapszódia c. film 24x30 cm-ig

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
11
 
cca 1900 14 db nagyméretű csoportkép, tabló, benne érdekes,megfejtésra váró darabok 35x40 cm-ig
1
15003.

cca 1900 14 db nagyméretű csoportkép, tabló, benne érdekes,megfejtésra váró darabok 35x40 cm-ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Tűzoltó csoportkép, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 16,5×21,5 cm
1
15004.

1928 Tűzoltó csoportkép, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 16,5×21,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse