https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 466
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3040881
14993
455
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038908
14994
455
0
2800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Régi fotóalbum, képeslapokkal, fotólapokkal, 9×14 cm-es fotókhoz 3038550
14995
455
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Báli csoportkép, fotó kartonon, Orelly fotóműintézet budapesti műterméből, a kartonon szakadással, 17x23 cm 3037509
14996
455
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870-1910 Vegyes keményhátú portréfotó tétel, közte sérültek, 10,5×6,5 és 21×11 cm közötti méretekben 2964377
14997
455
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
2755648
14998
455
0
30000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
Das Lot is nicht erreichbar
2964538
14999
455
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Szentes, csoportkép kartonon 25x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011637
15000
455
0
6500
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039697
15001
455
0
3600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 Történelmi magyar települések, személyek, épületek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964855
15002
455
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 4 db UFA film fotó, közötte a Magyar rapszódia c. film 24x30 cm-ig 2964852
15003
455
0
2200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 14 db nagyméretű csoportkép, tabló, benne érdekes,megfejtésra váró darabok 35x40 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
2952581
15004
455
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Tűzoltó csoportkép, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 16,5×21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse