Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 399

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18854.

Rufpreis:
1 000 HUF

Callmeyer Ferenc - Rojkó Ervin: Az én házam. Bp, 1974, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Reischl Antal: Lakóépületek tervezése. Bp., 1973., Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18855.

Rufpreis:
1 600 HUF

18856.

Rufpreis:
1 600 HUF

Derkovits. Száz éve született Derkovits Gyula. Szerk.: Körner Éva. Bp., (1994), Műszaki Fordító Rt.-ny., 4 p.+14 t. Reprodukciók Derkovits rézkarcairól. Kiadói papír mappában.
18857.

Rufpreis:
1 200 HUF

1954 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve címlap nélkül 384p.
18858.

Rufpreis:
1 800 HUF

1956 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve 443 p.
18859.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18860.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely György - Cenner Mihály: A magyar színészet nagy képeskönyve. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18861.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban.
18862.

Rufpreis:
1 200 HUF

1981-1987 Művészet folyóirat 10 száma (1981/2-6,8-10. sz.; 1983/6., 1987/4. számok.)
18863.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
18864.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadó papír védőborítóban.
18865.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF