Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2906783
18854
455
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 2937966
18855
455
Books: Architecture, Art
Callmeyer Ferenc - Rojkó Ervin: Az én házam. Bp, 1974, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Reischl Antal: Lakóépületek tervezése. Bp., 1973., Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2938728
18856
455
Books: Architecture, Art
Ipartelepek építészete. IV. köt. Szerk.: Rados Kornél. Bp., 1969., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2757061
18857
455
Books: Architecture, Art
Derkovits. Száz éve született Derkovits Gyula. Szerk.: Körner Éva. Bp., (1994), Műszaki Fordító Rt.-ny., 4 p.+14 t. Reprodukciók Derkovits rézkarcairól. Kiadói papír mappában. 2849498
18858
455
Books: Architecture, Art
1954 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve címlap nélkül 384p. 2849500
18859
455
Books: Architecture, Art
1956 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve 443 p. 2842627
18860
455
Books: Architecture, Art
Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2725651
18861
455
Books: Architecture, Art
Székely György - Cenner Mihály: A magyar színészet nagy képeskönyve. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
3036137
18862
455
Books: Architecture, Art
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban. 3036134
18863
455
Books: Architecture, Art
1981-1987 Művészet folyóirat 10 száma (1981/2-6,8-10. sz.; 1983/6., 1987/4. számok.) 3031632
18864
455
Books: Architecture, Art
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben 3038903
18865
455
Books: Architecture, Art
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadó papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF