https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3009667
31269
454
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP19
Das Lot is nicht erreichbar
2925722
31270
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Bika hava" bronz emlékérem (40mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3031529
31271
454
0
16000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) DN " Vujicsics Tihamér / Az árgyélus kis madár emlékére" bronz emlékplakett (~85mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2925729
31272
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) DN bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2925783
31273
454
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-) DN "A Vízügyért / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, nem adományozott darab (33,33g/0.925/42,5mm) T:UNC (PP) patina 2928195
31274
454
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lisztes István (1942-) 1985. "Betelni súllyal súlytalanná, láncaidban szabaddá" nagyméretű bronz emlékplakett, rajta idézet Illyés Gyula "Azalais vallomása" című verséből (113mm) T:AU 2833447
31275
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 patina 3028081
31276
454
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1967. "Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon "1769" vésettel (60mm) T:XF 2927301
31277
454
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,24g/0.800/42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3028084
31278
454
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc
Das Lot is nicht erreichbar
3024030
31279
454
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2909726
31280
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Őrzőangyal" bronz emlékérem (54mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse