https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2997770
31100
454
0
26000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bozó Gyula (1913-2004) 2017. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - 29. - Kaposvár 2017. 06. 16-18." kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,41g/0.925/42,5mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
2997761
31101
454
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3011911
31102
454
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU 3026221
31103
454
0
1800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József- A Magyar Népoktatás Megteremtője" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3009711
31104
454
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23
Das Lot is nicht erreichbar
3024378
31105
454
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csontos László (1925-2013) 1979. "Város" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (86mm) T:AU patina, kis ph 3024372
31106
454
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
3024368
31107
454
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csontos László (1925-2013) 1979. "A jövő" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papír cetlivel (96mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
3009706
31108
454
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26
Das Lot is nicht erreichbar
3027091
31109
454
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" bronz emlékplakett (80mm) T:XF 3029970
31110
454
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
Das Lot is nicht erreichbar
3020574
31111
454
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse