https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 654

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bozó Gyula (1913-2004) 2017. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - 29. - Kaposvár 2017. 06. 16-18." kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,41g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31100.

Bozó Gyula (1913-2004) 2017. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - 29. - Kaposvár 2017. 06. 16-18." kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,41g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
31101.

Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU
1
31102.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József- A Magyar Népoktatás Megteremtője" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31103.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József- A Magyar Népoktatás Megteremtője" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23
1
31104.

Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csontos László (1925-2013) 1979. "Város" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (86mm) T:AU patina, kis ph
1
31105.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Város" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (86mm) T:AU patina, kis ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
1
31106.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csontos László (1925-2013) 1979. "A jövő" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papír cetlivel (96mm) T:AU patina
1
31107.

Csontos László (1925-2013) 1979. "A jövő" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papír cetlivel (96mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP26
1
31108.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" bronz emlékplakett (80mm) T:XF
1
31109.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" bronz emlékplakett (80mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
1
31110.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!  Adamo BP49
1
31111.

Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse