https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 654

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP28
1
31052.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP28

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31053.

Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." piedfort Ag emlékérem (71,91g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP31
1
31054.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." piedfort Ag emlékérem (71,91g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP31

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS9
1
31055.

Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS9

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo BP31
1
31056.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo BP31

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
1
31057.

Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31058.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás / MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP39
1
31059.

Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás / MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP39

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,65g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31060.

Bognár György (1944-) 1992. "Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör" jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,65g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
1
31061.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)
1
31062.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,20g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31063.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,20g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse