Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023060
18156
454
Books: Travelling, Local History
Sz. Obnrazcov: A kínai színház. Ford.: Siklósi Mihály. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
3023045
18157
454
Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2988311
18158
454
Balogh Barna: Két világ vándora Bp., é.n. Stádium. Kiadói félvászon kötésben
3030223
18159
454
A székely művelődés évszázadai. Szerk.: Balás Gábor. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
3030221
18160
454
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly egészoldalas linómetszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
2871560
18161
454
3030971
18162
454
Itália. Baedeker Malév-útikönyvek. H.n., 1994, Ikon. Térkép melléklettel. Kiadói papírkötés.
2952651
18163
454
Szilágyi Ferenc: "Bölcsőjét kereste a magyarnak..." (Az Így élt Kőrösi Csoma Sándor új kiadása.) Bp.,1992., Orient. Kiadói papírkötés.
2877227
18164
454
Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés.
2442154
18165
454
2586547
18166
454
2803958
18167
454
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF