Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 267

Makkai Sándor: Ördögszekér. Erdélyi Remekírók sorozat. [Buenos Aires],én.,Editoral Transsylvania. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
19234.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heine, Heinrich: Napoleon dobosa, Firenzei éjszakák, Schnabelewopski úr emlékei. Bp., Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, sérült kartontokkal.
19235.

Rufpreis:
4 000 HUF

Komáromi János: Az ősdiák. DEDIKÁLT! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás II. kötet. Bp.,(1930), Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19236.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19237.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123+5 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói, illusztrált papírkötésben, kissé hiányos borítóval, de ezt leszámítva jó állapotban.
19238.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Verne Gyula: Kamp Ole sorsjegye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap szakadt, viseltes állapotban.
19239.

Rufpreis:
1 600 HUF

19240.

Rufpreis:
4 000 HUF

Henry Ford: Életem és működésem. Átdolgozta és bevezető tanulmánnyal ellátta: Balla Antal. Bp., 1926., Légrády, 1 t. + 291 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, benne újságcikkekkel.
19241.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db belügyminisztériumi kiadvány: Daktiloszkópia.; Személyazonosítás. Nyomozástani tankönyvek I-II. köt. Bp., 1949, Belügyminisztérium, 72+XXIV p.; 100 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítókkal.
19242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., 1934, Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel.
19243.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ady Endre: Uj versek. Bp., 19189., Pallas, 83+1 p. Negyedik kiadás. A borító Falus Elek munkája. Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19244.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 (Jaschik Álmos által illusztrált) t. Korabeli álbordás félselyem-kötésben
19245.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF