https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 522

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1992. "125 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-1992" kétoldalas fém emlékérem eredeti fa dísztokban (70mm) + '140 éves a Vám- és Pénzügyőrség" bélyeg T:AU
1
31614.

1992. "125 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-1992" kétoldalas fém emlékérem eredeti fa dísztokban (70mm) + '140 éves a Vám- és Pénzügyőrség" bélyeg T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "A Magyar Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége díja - Alapítva Budapest 1985" kétoldalas bronz plakett, névre szóló gravírozással, dísztokban (131mm) T:AU
1
31615.

1992. "A Magyar Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége díja - Alapítva Budapest 1985" kétoldalas bronz plakett, névre szóló gravírozással, dísztokban (131mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" nagyméretű emlékplakett, peremen "077/100" számozással (118mm) T:AU patina, kis anyaghiba
1
31616.

1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" nagyméretű emlékplakett, peremen "077/100" számozással (118mm) T:AU patina, kis anyaghiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1993. "Kecel várossá avatása 1993. április 25." egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon gravírozva. Szign.: SR (91mm) T:UNC
1
31617.

1993. "Kecel várossá avatása 1993. április 25." egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon gravírozva. Szign.: SR (91mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
1
31618.

1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1994. "Első választó" Ni emlékérem (2x) "Alapítvány a választásokért - Országgyűlési képviselők választása" kartonlapra ragasztva (25mm) T:UNC,AU karc
1
31619.

1994. "Első választó" Ni emlékérem (2x) "Alapítvány a választásokért - Országgyűlési képviselők választása" kartonlapra ragasztva (25mm) T:UNC,AU karc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1995. "Free Flight World Championships - Hungary Dömsöd Ráckeve 22-28 July 1995" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31620.

1995. "Free Flight World Championships - Hungary Dömsöd Ráckeve 22-28 July 1995" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
1
31621.

1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1997. "Gróf Grassalkovich Antal, a kastély építtetője / Gödöllői Királyi Kastély - 1996 Felavatási Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31622.

1997. "Gróf Grassalkovich Antal, a kastély építtetője / Gödöllői Királyi Kastély - 1996 Felavatási Emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1997. "The Great Church, Debrecen - Hungary 8-20 August 1997 / Break the Chains of Injustice - World Alliance of Reformed Churches 23rd Generel Council" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31623.

1997. "The Great Church, Debrecen - Hungary 8-20 August 1997 / Break the Chains of Injustice - World Alliance of Reformed Churches 23rd Generel Council" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1999. "Tisztelettel adózva a vértanúknak 1849-1999 / Az Aradi vértanúk kivégzésének 150. évfordulójára emlékezik Nagykanizsa mj. város Önkomrányzata és Városvédő Egyesülete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31624.

1999. "Tisztelettel adózva a vértanúknak 1849-1999 / Az Aradi vértanúk kivégzésének 150. évfordulójára emlékezik Nagykanizsa mj. város Önkomrányzata és Városvédő Egyesülete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
1
31625.

~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse