Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan I-II-III. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban + Tájékoztató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Szerk.: A Gyógyszerismertető Orvostudományi Iroda. Bp., Egészségügyi Kiadó. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18923.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dian Fossey: Gorillák a ködben. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1990, Park. Kiadói papírkötés.
18924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18925.

Rufpreis:
1 000 HUF

18926.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. Átdolgozta: Loczka Alajos. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1207 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
18927.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bloch Iván: Korunk nem élete. Bp., én., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18928.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap. Kiadói egészvászon-kötés.
18929.

Rufpreis:
2 000 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első-második rész. . Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, laza fűzéssel
18930.

Rufpreis:
1 000 HUF

18931.

Rufpreis:
1 800 HUF

Charles S. Carver - Michael F. Scheier: Személyiségpszichológia. Osiris, Budapest, 2003. Kiadói kartonált papírkötés.
18932.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18933.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával. Kiadói egészvászon kötés, sérült és utólag összevart gerinccel, első címlap és néhány lap nélkül, kijáró lapokkal.
18934.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF