Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 140

Moravek Endre: Nagymagyarország nemzetiségei. Mult és jelen. Kincsestár - A Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 4. sz. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
18294.

Rufpreis:
2 400 HUF

Makkay János: Late neolithic male statuette of Szegvár and the ancient myth of the "separation of heaven and earth."  A szerző, Makkay János (1933-2023) régész, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány! Acta Antiqua Academiae Scientiarium Hungaricae T. XXVII. Fasc. 1-3. Bp., 1979., (Akadémiai-ny.), 38 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18295.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). 1996, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18296.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

18297.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szekeres Endre, zsarolyáni: Földbirtokszanálás. Javaslat az eladósodott földbirtokok megmentéséről. Debrecen, 1933, (Pannónia-könyvnyomda). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány.
18298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Röss Bertalan: Aviánói Márk pápai követsége és a török félhold alkonya Magyarországon. Bp., 1936, Magyar Kapucinus Tartományfőnökség. ("Élet" ny.) 3 sztl. lev. 203+(3) p.+ 16 t. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban.
18299.

Rufpreis:
2 000 HUF

18300.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18301.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18302.

Rufpreis:
4 000 HUF

18303.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. / Wappen aus fünf Jahrhunderten auf Wappenbriefen im Ungarischen Staatsarchiv. Szekszárd, 1999, Babits Kiadó. Második kiadás. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18304.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

18305.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF