Gábor J. Dzsingisz: Európába - félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. A szerző, Gábor J. Dzsingisz (1940-) diplomata, politikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2006, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra, 114+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, az előzéklapon és a hátsó borítón sarokhiánnyal.
Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk., sajtó alá rendezte és utószóval ellátta: Jelenits István. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincnél kisebb folttal.
Horváth Árpád: Az óra regénye. Bp., 1957, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3100 példányban.
Serényi-Sprenger Ferenc, Pop Iosif, Fábri Sándor (szerk.): Máramarosi havasok. Máramarosi magyar, írók költők antológiája 11./12. Máramarossziget, 2005, Máramarosszigeti "Hollósy Simon" Művelődési Egylet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
Moldova György: A törvény szolgája és egyéb történetek. Rakéta Regénytár. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző által aláírt példány!
Dömötör László: Micsinált a kivoltaz?. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2003, Móra. Többek közt Banga Ferenc, Gyulai Líviusz, Szemadám György illusztrációival. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóval.