Militaria Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2770682
32918
452
Military
Numismatik
1964. A 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság, a Magyar Néphadsereg 3705-ös fedőszámú alakulatának bronz plakettje (90mm) T:AU
2965749
32919
452
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés egyik oldalán kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU
3004879
32920
452
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, 1db igazolvánnyal és újságcikkel (3db, ebből 2db szalagsávval) T:AU NMK 696. 2970054
32921
452
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC patina
2910852
32922
452
Military
Numismatik
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
2831173
32923
452
Military
Numismatik
~1970. "(KHT) Katonai Haditorna" zománcozott aranyozott koszorús sapkajelvény (36x37mm) + "Egység Bajnokság" rátétes műgyantás Cu sapkajlvény (38x34mm) + "vállap csillag" fém jelvény (2x) (22x22mm) "KEFÉM" feliratú papírdobozban T:1-
2907169
32924
452
Military
Numismatik
~1970. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" porcelán plakett "Hollóháza Hungary" gyártói jelzéssel, eredeti dobozban T:UNC
2858685
32925
452
Military
Numismatik
~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
2742249
32926
452
500
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1- 2858650
32927
452
Military
Numismatik
~1970-1980. "Munkásőrség" zománcozott, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC
2927304
32928
452
Military
Numismatik
~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - Emlékül a ZMKMF pártbizottságától" fém emlékplakett tokban (103x90mm) T:XF ragasztónyom, a tok kissé sérült
2742248
32929
452
500
Military
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló Szakaszparancsnok" aranyozott műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF