Foto Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005129
13472
452
Photo
2994115
13473
452
Photo
1964 MÁV Tisztképző Intézet forgalmi kereskedelmi zárt tagozat tablófotó, sérült, 40x22,5 cm
2994171
13474
452
Photo
1921 A kolozsvári református kollégiumban 1920-21. évben végzett ifjak baráti emléke, nagyméretű tablófotó kartonon, a Dunky fivérek kolozsvári műterméből, a karton széle kissé sérült, kissé foltos, 38x25 cm (teljes méret: 53,5x43,5 cm) 2994161
13475
452
Photo
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm) 2952517
13476
452
Photo
Vívóverseny, 2 db kontakt másolat, sérülésekkel, 18,5×24 cm
2952581
13477
452
4600
Photo
3005338
13478
452
Photo
Hölgyeket, lányokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 17 db, vegyes méretben és állapotban 2966831
13479
452
Photo
Vegyes régi és modern fotók, kb. 50-60 db, vegyes méretben és állapotban
2667952
13480
452
Photo
43 db színes üvegdia, városképek, épületek, egyéb érdekességek, 8,5x8,5 cm méretben
3004650
13481
452
Photo
8 db csinos, fürdőruhás hölgyeket ábrázoló fotó (közte egy 3D-s is), 14x10 cm és 24x18 cm között 2871265
13482
452
Photo
3011319
13483
452
Photo
cca 1880 festményről készült fotó reprodukció, Románia, 1927-ben készült népies, üvegezett fakeretben, 17,5x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF