Foto

Zahl der Lose: 397

cca 1961 Hódi László: ,,Repülő" című feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13160.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1979 Kovács Sándor törökbálinti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Esti hangulat falun), ezüst zselatinos fotópapíron, 23x16,3 cm
13161.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1968 Giltán Tivadar budapesti fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Hát az úgy vót ...), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,8 cm
13162.

Rufpreis:
2 400 HUF

1963 Halranyi Sándor: ,,Felelősségteljes munka" című feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13163.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1973 Rezsek György nagykanizsai fotóművész ,,Régi emlékek című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, pecséttel jelzett, 18x24 cm
13164.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1989 Fazekasné Sin Gyöngyi feliratú vintage fotóművészeti alkotás, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16,5 cm
13165.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1975 Koczka István kecskeméti fotóművész aláírt, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Bányászok), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
13166.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1980 előtt készült Magyar Alfréd jelzés nélküli vintage fotója, ezüst zselatinos fotópapíron (Balaton vagy Velencei-tó???), 18x24 cm
13167.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1970 Mályi téglagyár, Járai Rudolf (1913-1993) felvétele, a hátoldalon pecséttel jelzett sajtófotó (Magyar Foto - Járai Rudolf), szélén néhány kis sérüléssel, 23,5x17,5 cm
13168.

Rufpreis:
2 000 HUF

13169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Robert Duncalf: Krokodil. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 26x38cm
13170.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robert Duncalf: Indiai fiú. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17x34,5cm
13171.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF