Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a XX. század végén. II. kötet: Csík-, Kászon- és Gyergyószék. Hargita megye. Bp.,2000,Nap Kiadó. Fekete-fehér képekkel és kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban
Batár Attila: A történelem, mint tervező. Egy bécsi utca - a Mölkersteig. Lucien Hervé képeivel. Wien-Bp.,2001., Mölker Verlag-N&n. 236 p. Kiadói kartonált papírkötésben,.
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.