Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 130

Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a XX. század végén. II. kötet: Csík-, Kászon- és Gyergyószék. Hargita megye. Bp.,2000,Nap Kiadó. Fekete-fehér képekkel és kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban
18097.

Rufpreis:
2 400 HUF

Batár Attila: A történelem, mint tervező. Egy bécsi utca - a Mölkersteig. Lucien Hervé képeivel. Wien-Bp.,2001., Mölker Verlag-N&n. 236 p. Kiadói kartonált papírkötésben,.
18098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Egy néprajzi kutatóút története. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3680 példányban.
18099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illésfalvi Péter: Kézdivásárhely, 1940. szeptember 13. Barót, 2010, Tortoma, 30 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18100.

Rufpreis:
1 800 HUF

18101.

Rufpreis:
1 400 HUF

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
18102.

Rufpreis:
1 600 HUF

18103.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Vál., szerk., a tanulmányt, a szó- és névmagyarázatokat írta: Maller Sándor. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18104.

Rufpreis:
1 400 HUF

18105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gink Károly: Magyar várak. - - felvételei Vargha Balázs bevezetőjével. Bp.,1993., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
18107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Knaurs Kulturführer in Farbe. Belgien und Luxemburg; Deutschland. Kiadói kartonált kötés, egyik gerince sérült.
18108.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF