Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

Lesznai Anna: Dolgok öröme. Vál., a szöveget gondozta és az utószót írta: Vezér Erzsébet. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
19013.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db Ady könyv: Ady Endre összes novellái. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Hatvany Lajos: Ady. Cikkek, emlékezések, levelek. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. + Varga József: Ady és kora. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
19014.

Rufpreis:
1 600 HUF

19015.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19016.

Rufpreis:
3 000 HUF

19017.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19018.

Rufpreis:
3 000 HUF

19019.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19020.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Goda Géza: János generális. Történeti elbeszélés. Az ifjuság számára irta - - . Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1904, Athenaeum, 1 sztl. lev. + 159 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, több sérült, javított lappal, néhány helyen tollas firkákkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
19021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Politikai művek jegyzéke. 1945-1952. Bp., 1952., ÁKV. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
19022.

Rufpreis:
2 400 HUF

Peter Egge: Kegyelemkenyér. Elbeszélések. Gyoma, 1931., Kner Izidor. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, a kötése szétvált.
19023.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1940., Athenaeum, 117+1 p. + 3 (színes táblák) t. Fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes táblával. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, sérült, a fekete-fehér illusztrációkat részben kiszínezték, a hátsó szennylap hiányzik.
19024.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF