Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

19097.

Rufpreis:
1 200 HUF

19098.

Rufpreis:
1 200 HUF

19099.

Rufpreis:
1 000 HUF

19100.

Rufpreis:
1 000 HUF

19101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Sándor: A kivándorló fiú. Bp., 1922, Franklin-Társulat, 95 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, "Szent László Bányász Levente Egyesület Dorog 1925." bélyegzőkkel.
19102.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szalai Katalin - Borbély Tibor - Kovács Gyula: Petőfi a Dunatájon... Bp., 1973, Pest megyei Népművelési Tanácsadó. Kiadói papírkötés, kísérőfüzettel. Megjelent 2000 példányban.
19103.

Rufpreis:
1 600 HUF

19104.

Rufpreis:
1 000 HUF

19105.

Rufpreis:
1 200 HUF

B. Eötvös József: A' Karthausi. I. kötet. 1-2. rész. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 309 p. 3. kiadás. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos, firkált lapokkal, egy lap sarkán kis hiánnyal.
19106.

Rufpreis:
1 400 HUF

19107.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. I-II. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1866, Hartleben, 172+2+173 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal.
19108.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF